درباره سیتی گرام

وبسایت جامع  سیتی گرام  یکی از بهترین وبسایت های پیشرو در راستای افزایش فرهنگ استفاده از اینترنت برای مقاصد پیشرفتی در عرصه اقتصادی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران است که در آذر ماه سال 1394 توسط تیمی 10 نفره از مهندسین کامپیوتر شرکت همراهان ایده پرداز کلید خورد ، این وبسایت سعی خود را در اتوماسیون کردن زندگی مردم و رفاه هرچه بیشتر آنها داشته و خواهد داشت .
هم اکنون سیتی گرام با بیش از ۳۰ نفر نیروی انسانی در تیم خود ، حدود ۱۵ هزار کسب و کار را میزبان است .

اگر دنبال انتخاب های بهترین می گردید ...

با گذشت زمان و پیشرفته شدن جوامع انسانی ، نیاز به فضایی که بتواند مردم را در رسیدن سریع به مقاصدی که برای آنها مهم است بیشتر کرده است در وبسایت سیتی گرام میتوانید به راحتی در دسته بندی ها مختلف موجود جستجو کرده و با معیار های [قیمت ، محبوبیت و ...] کسب و کار مورد نظر خودتون رو پیدا کنید و بعد از خواندن نظرات افراد دیگر در مورد خدمات مورد نظر با اطمینان کامل اقدام به انتخاب کنید . با این کار دیگر نگران بی کیفیت بودن خدمات ، زیاد بودن هزینه ها ، تلف شدن وقت و ... نخواهید بود .

اگر شغل ، مغازه ، خدمات یا چیزهای مرتبط برای معرفی به مشتریان دارید ...

در هر شغلی که مشغول هستید ، در هر جایی که مغازه دارید ، در هر صنفی که فعالیت می کنید ، می توانید به راحتی خودتون رو به تعداد عظیمی از مخاطبان اینترنتی معرفی کنید ! این کار وقتی خودش رو بهتر نشون میده که عکس های محل کارتون رو هم قرار میدین ، تازه میتونید هزینه خدمات خودتون با توضیحات مربوطه قرار بدین ، و حتی اقدام به رزرو آنلاین وقت به مشتری های خودتون بدید و بدون اومدن به فروشگاه وقت رزرو کنند ، بعد ها میتونید از مزایایی مثل داشتن فروشگاه اینترنتی ، استفاده از پیام کوتاه ، افزودن رخداد و ... استفاده کنید .

در اول کار ما به هر مشتری یک صفحه کاملا اختصاصی میدیم که به راحتی میتونه اون رو مدیریت کنه. میتوانیم بگوییم که هدف اصلی ما برآوردن نیازهای مردم شریف ایران و رسیدن به حدی از بالندگی اجتماعی ، سیاسی که کشور در رشد فناوری میان همتایان خارجی خود عقب نباشد.