سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است برایتان کارآمد باشد ...
سیتی گرام محلی برای بزرگ شدن کسب و کارها و افزایش رونق اقتصادی کشور عزیزمان ایران می باشد ، در سیتی گرام اصناف و مشاغل مختلف در دسته بندی های متنوعی به کاربران معرفی میشوند ، این معرفی شدن به همراه امکانات بی نظیری که به صاحبان مشاغل و کاربران داده میشود باعث پیشرفت کشور در زمینه ICT میشود . در سامانه سیتی گرام هر کسب و کاری شانس موفقیت خود را بالا میبرد
صاحبان کسب و کار می توانند حرفه یا شغل خود را در سامانه جامع اطلاعات کشوری سیتی گرم معرفی کنند
بدین ترتیب هم کسب و کارهای ایرانی رونق می گیرند و هم مردم در انتخاب درست مختارند ...
سیتی گرام خدمات متعددی را هم برای صاحبان کسب و کار و هم برای کاربران عادی به ارمغان آورده است ، که از جمله ی آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
معرفی کسب و کارها و مشاغل در وبسایتی با بازدید بالا در سطح منطقه ای
ارائه امکان فروش محصولات به صورت آنلاین
ایجاد گالری عکس برای قرار دادن کاتالوگ ها و تصاویر کسب و کار
ایجاد امکان تعامل مناسب با مشتری ها و بخش نظر دهی کاربران
افزودن به نقشه گوگل به همراه سرویس راهبری هوشمند
ارائه وبسایت هوشمند برای هر کسب و کار
سرویس پیامک و ایمیل انبوه
مدیریت مشتریان و آمار دقیق کسب و کار
و ....
هدف اصلی و مهم سیتی گرام رونق بخشی به نظام اقتصادی کشور عزیز ایران می باشد ، این امر بدلیل پیشرفت روز افزون استفاده از تکنولوژی اینترنت و نیاز به فضاهای مناسب برای معرفی خدمات و فروش محصول در چارچوب های اسلامی ایرانی می باشد ، لذا مسئولیت سیتی گرام در این مسیر تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی و حمایت از سرمایه های ایرانی به همراه رونق بخشیدن به گردشگری می باشد .
عضویت در سیتی گرام رایگان می باشد و به سادگی امکان پذیر است ، اگر عضو نشده اید می توانید با کلیک روی دکمه زیر ظرف 1 دقیقه عضو شوید .
عضو میشم
هدف ما در سیتی گرام ، حمایت از کسب و کارهای نوپا و محلی ست ، به گونه ای سعی در مکانیزه کردن و رونق بخشیدن به کسب وکارها هستیم ، لذا دسته بندی های مختلف و متعددی رو برای ثبت کسب و کار قرار دادیم ، تا پوشش کاملی در سطح اصناف داشته باشیم ، ولی مشاغلی که موضوع فعالیت آنها با شئون اخلاقی جامعه مغایرت داشته باشند از سیتی گرام حذف خواهند شد .
صاحبان کسب و کار علاوه بر معرفی در سطح اینترنتی و بین المللی با بازدید بالا و تاثیر گذار ، وارد دنیایی از خدمات دیجیتال میشوند ، به گونه ای که هیچ نیازی برای هزینه کردن و سرمایه گذاری ثانویه وجود نداشته باشد ، امکاناتی مانند : فروش محصول به صورت اینترنتی ، رزرو خدمات ، پنل پیامک ، ایمیل مارکتینگ ، سایت ساز هوشمند ، گالری عکس ، سیستم نظردهی ، افزودن کسب و کار به نقشه گوگل و... تنها بخشی از خدمات سیتی گرام به صاحبین مشاغل می باشد .
تمام تلاش سیتی گرام در رونق اقتصادی و پیشرفت کشور عزیزمان می باشد ، لذا با معرفی کامل و جامع کسب و کارهای ایرانی با معرفی دقیق موقعیت آنها ، ارائه تصاویر محل کسب و کار و نمایش زمان فعالیت و توضیحات کافی در رابطه با کسب و کار ، برای گردشگران داخلی و خارجی اطلاعاتی با ارزش را به ارمغان می آوریم ، بخش راهبری آنلاین با پیش بینی مسیر بهینه ، نمایش آب و هوای مسیر و ارسال مسیر به گوشی گردشگر قطعا تجربه خوشایندی خواهد بود .
بخش آموزشی کاملی برای آموزش کلیه نیازهای کاربران طراحی شده است ، به گونه ای که نیاز کاربران را در همه زمینه های لازم برای فعالیت در سامانه سیتی گرام را تامین میکند .
ورود به بخش آموزشی
پلن اولیه ، هزینه ثبت کسب و کار و هزینه استفاده از پلن اولیه رایگان هست و تا همیشه رایگان خواهد یود . در پلن های حرفه ای تر خدمات بیشتری ارائه میگردد که هزینه ناچیزی برای تامین نیروی انسانی و سرور های سیتی گرام دریافت میگردد .
سایت ساز هوشمند از جمله نوآوری های سیتی گرام محسوب میشود ، به گونه ای که بدون یک خط کدنویسی برای کسب و کار خودتون یک سایت کامل ، زیبا ، حرفه ای و سئو شده را خواهید داشت .
برای این منظور پس از ثبت کسب و کار خود در سامانه سیتی گرام ، از بخش پنل کسب و کار > سایر > درخواست وبسایت ، اقدام به راه اندازی ویسایت خود نمایید .
سیستم سایت ساز ، به اکانت شما در سیتی گرام متصل میشود و دارای قالب های متعددی هست که به صورت مدرن و واکنش گرا طراحی شده اند .
بله ، سیتی گرام تمام امکانات یک پنل پیامک را به شما ارائه میکند ، به طوری که میتوانید به مشتریان کسب و کار خود پیامک انبوه ارسال کنید .
در پنل کاربری شما بخشی برای درج محصول و دسته بندی وجود دارد ، از طریق بخش دسته بندی میتوانید کالاها یا پست های خودتون رو در قالب دسته بندی هایی مدیریت کنید ، مثلا یک دسته بندی برای کیف و کفش یا ... ایجاد کنید ، سپس از طریق بخش افزودن محصول مراحل درج محصول رو طی کنید تا به صفحه شما اضافه شود .
کاربران سایت و مشتری های شما میتوانند کالایی که به سایت اضافه کرده اید را خریداری کرده و مبلغ آن را پرداخت کنند .
سامانه سیتی گرام تنها برای فروش محصول برنامه ریزی نشده است ، بلکه شما می توانید از بخش رزرو آنلاین ، منوهای دلخواه خودتون رو درج کنید .
مثلا : فرض میکنیم شما در یکی از مشاغل ساختمانی مشغول به کار هستید ، میتوانید منویی برای هر نوع از اجرای کار تعریف کنید تا توسط مشتری رزرو شود .
یا مثلا شما صاحب رستوران یا غذاخوری هستید ، می توانید منوهای غذایی مختلف را در بخش رزرو درج کنید ، برای دکتر و اموزشگاه و بقیه کسب و کارها نیز همینطور عمل کنید .