قوانین سایت سیتی گرام

قوانین استفاده از خدمات وبسایت سیتی گرام :

1 . مدت زمان استفاده از خدمات سایت برای مشتریان و بازدیدگان عزیز تا زمان رعایت شدن قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران توسط آنان است و درصورت مشاهده هر گونه تمایز و تعارضی مدیران شرکت حق دارند افراد خاطی از قانون را از دسترسی به سایت محروم و مراتب قانونی را انجام دهند .
2 . استفاده کننده متعهد می گردد ، حق هیچ گونه استفاده غیرقانونی از اطلاعات درج شده در سایت را نداشته و درصورت عدم پیروی و زیر پا گذاشتن قوانین ، تصمیم گیری درباره نحوه ی برخورد با وی به عهده ی مدیران شرکت خواهد بود و شرکت مختار است مطابق با قوانین تعیین شده با شخص خاطی برخورد کند.
3 . تمامی مسولیت و خسارت ناشی از محتوای مطالب و بخش های درج شده به عهده ی شخص درج کننده است .
4 . درصورت قطعی در خدمات سایت سیتی گرام ، مدیران مراتب را به صاحبان مشاغل و حرف اطلاع خواهند داد.
5 . استفاده کنندگان و همچنین صاحبان کسب و کار موظف به رعايت قوانين دولت الكترونيك از قبيل قوانين امنيتي اينترنت ، قوانين امنيتي سيستم هاي اطلاعاتي كامپيوتر PRS و قوانين محرمانگي اينترنت مي باشد .
6 . امکانات قرار داده شده در سیتی گرام صرفا جهت افزایش سطح رفاه اجتماعی مردم ایران قرار داده شده است و شرکت میتواند هر کدام از آنها را در موقعیت های ضروری موقتا یا دائما لغو کند.
7 . مسؤليت آثار سوء ناشي از مطالب درج شده توسط صاحبان مشاغل و جبران خسارت در مقابل كليه دستگاه‌هاي بازرسي و نظارتي ، به عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی مي‌باشد .
8 . با توجه به اینکه ارسال نظر و قرار دادن عکس در هر لحظه محیا می باشد نمایندگان شرکت می بایست اقدام به بازبینی مداوم و کنترل بخش مدیریتی خود نمایند. بدیهی ست هر گونه کوتاهی و اهمالی که باعث وارد شدن خسارت به سامانه یا فضای امنیتی جامعه شود به عهده ی نماینده خواهد بود
9 . مسوولیت حفظ اطلاعات بر روی سامانه به عهده استفاده کننده می باشد و استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد از اطلاعات خود پشتیبان گیریهای لازم را به عمل آورد .
10 . استفاده کننده از سامانه متعهد می گردد نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهد . در غیر اینصورت مسوولیت ناشی از ارسال هر گونه مطلب و نظر در سیتی گرام به عهده کاربر با مشخصات ثبت شده در سامانه می باشد .
11 . به دلیل محدودیت در کاربر ، تعداد زیاد کاربرانی که بدون استفاده اقدام به ثبت نام می کنند و در جهت نظم و انضباط مالی و ساختاری سامانه ، کلیه کاربرانی که از آخرین ورود به سامانه ، یک ماه از سامانه استفاده نکرده باشند از سامانه حذف می شوند . بدیهی است عدم استفاده به مدت یک ماه به منظور قبول شرایط حدف از سامانه تلقی می شود .
12. وجوه پرداخت شده به سامانه سیتی گرام تا یک هفته با دلیل گارانتی بازگشت داده میشوند ولی بازگشت دادن وجه منوط به دلیل قانع کننده داشته و شرکت مسئولیت کوتاهی در این زمینه را نخواهد پذیرفت
13 . مشکلات ناشی از عدم مطالعه قوانین سایت بر عهده مشتری بوده و این بخش جهت مطالعه همواره در دسترس عموم است . و کاربران باید خود را ملزم به مطالعه بخش قوانین و اطلاع از بروزرسانی آن کنند .
14 . با توجه به مواد آﻳﻴﻦ نامه اجرایی 38 و 42 قانون تجارت الکترونیک به علت شرایط خاص خدمات(کالا و خدمات سایت سیتی گرام)، مصرف کننده فاقد حق انصراف و فاقد حق درخواست استرداد وجه پرداختی است
15 . طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.